اخبار

‍ پوستر جشنواره چهارم فصلی مطبوعات ایلام رونمایی می شود

‍ پوستر جشنواره چهارم فصلی مطبوعات ایلام رونمایی می شود
در اولین جلسه اجرایی چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات استان ایلام‌ ویژه "زمستان ۹۹_بهار ۱۴۰۰" احکام مسئولیتی ارکان جشنواره توسط رئیس خانه مطبوعات و رسانه های استان اهدا شد.

رییس خانه مطبوعات ورسانه های استان ایلام، در این نشست با اعلام این مطلب که روند برگزاری جشنواره در حال طی شدن است، افزود: پوستر جشنواره هفته اینده با حضور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ایلام رونمایی می شود.

سامی شهبازی با اعلام این مطلب که جشنواره فصلی یک فصل نوین و بستر فوق العاده برای دیده شدن آثار فاخر و شناخت صاحبان قلم است، افزود: در جشنواره سوم رویش صاحبان آثار اولی که صاحب رده های برتر شدند از جلوه های ناب این رویداد بود.

وی اظهار کرد: شناخت نسل جدید و فعال در سطح رسانه های رسمی استان باعث ایجاد بارقه های امید دربین پیشکسوتان وصاحب نظران صنف رسانه شده واین امید جاریست که در جشنواره چهارم بازهم شاهد رقابت خاک خوردگان صحنه فاخر رسانه با جوانان جویای نام وصاحب سبک این عرصه باشیم که بدون شک  رقابتی به غایت دیدنی وپیش برنده است.

وی از دبیر و ارکان اجرایی جشنواره خواست، در راستای تقویت ساختارهای تخصصی جشنواره از تجارب حاصل شده سه جشنواره قبل استفاده شود.
 
شهبازی گفت: خانه مطبوعات ورسانه های استان به یک بلوغ کاری و حرفه ای رسیده و درصدد است  متناسب با تغییرات وتحولات روز به سمت نو شدن پیش رود.

ایشان، ضمن استقبال از ایده تشکیل کارگروهی برای کسانی که ارسال آثار به جشنواره دارند، این اقدام را موجب ایجاد اطمینان  مضاعف شرکت کنندگان دانست  که آثار آنها دریافت و به مرحله داوری راه خواهد یافت.

شهبازی، ضمن قدردانی ازاعضاء هیئت مدیره خانه مطبوعات ومتولیان مرتبط در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان برای تقویت بنیه های علمی جشنواره فصلی مطبوعات ورسانه های استان هم گفت :مجموعه این خرد جمعی ها چشم انداز قابل قبولی را پیش روی ما قرار داده که بدون شک شاهد تاثیرات جشنواره بر روند تولید محتواهای اثر گذار در سطح خبرگزاری ها،مطبوعات محلی ،نمایندگی روزنامه های سراسری وپایگاه های اینترنتی دارای مجوز خواهیم بود.

وی تاکید کرد: محتوایی هایی که در رسانه های استان ودر محدود اعلامی فصل ها درج نشده باشد قابلیت شرکت در جشنواره راندارد.

رییس خانه مطبوعات ورسانه های استان ایلام، از تمامی دلسوزان و صاحبان اندیشه و نوشتار خواست در سرفصل های مختلف و متعدد جشنواره ارائه اثر داشته باشند.

 وی خاطرنشان کرد: آثاری که در این جشنواره داوری می شوند باید از تاریخ ۹۹/۱۰/۱تا۱۴۰۰/۳/۳۱در مطبوعات محلی، خبرگزاری های فعال استان، پایگاه های اینترنتی و مطبوعات سراسری که در استان نمایندگی دارند درج شده باشد.

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید