اخبار

برای دومین بار پیاپی، ️رتبه نخست روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در خبررسانی

برای دومین بار پیاپی، ️رتبه نخست روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در خبررسانی
از میان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور، رتبه برتر به استان ایلام اختصاص یافت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: روابط عمومی این استان با کسب 94 امتیاز از مجموع 100 امتیاز به عنوان استان نخست در بین استان های گروه (2) کشور درحوزه اخبار برگزیده شده است.

الهام عبداللهی افزود:حوزه روابط عمومی این اداره کل، در زمینه ارسال اخبار و کیفیت اطلاع رسانی در سه ماهه سوم سال جاری با تهیه و تولید 141 خبر در ردیف استان برتر قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این مدت فعالیت خبری هر استان، در دو حوزه ارزیابی عملکرد اخبار و زیر پورتال مورد بررسی قرار گرفت و استان ایلام با کسب 94 امتیاز از مجموع 100 امتیاز به عنوان استان نخست در حوزه اخبار برگزیده شده است.

مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ،اظهار کرد: این در حالی است که روابط عمومی این اداره کل در سه ماهه دوم سال جاری نیز موفق به کسب رتبه اول در بخش اخبار شده بود.

عبداللهی یادآور شد: این ارزیابی ها به منظور بهبود فعالیت خبری حوزه های مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتخاذ شیوه یکسان در ارایه مطالب به مخاطبان از سوی مرکز روابط عمومی، اطلاع رسانی و امور بین الملل در دوره های مشخص و معین زمانی انجام می شود.

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید