اخبار

تجلیل از مولفان و ناشران فعال ایلام در هفته کتاب

تجلیل از مولفان و ناشران فعال ایلام در هفته کتاب
معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: بیست و هشتمین دوره هفته‌ی کتاب با مشارکت موسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام در حال اجراست و در این هفته از ناشران و مولفان فعال و پرتلاش به صورت مجازی تقدیر می‌شود.

 

یونس قیطانی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به ظرفیت فضاهای مجازی برای پیشبرد برنامه‌های فرهنگی اظهار کرد: فضای مجازی کاردکردهای بی‌شماری دارد و می‌تواند خدمات موثری به جوامع هدف ارائه دهد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز با بهره گیری از این فرصت تلاش دارد تا برخی از برنامه‌های هفته کتاب را در این فضا اجرایی و عملیاتی کند.

وی افزود: آیین تجلیل و تقدیر از ناشران و مولفان فعال که در بازده ی زمانی آبان ۹۸ تا آبان ۹۹ دارای معیارهای انتخاب ناشر و مولف فعال هستند در هفته‌ی کتاب به صورت مجازی برگزار می‌شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: برنامه‌های هفته‌ی کتاب این اداره کل ، پیش‌تر توسط دبیر این هفته و مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعلام شده است.

قیطانی ادامه داد: تلاش داریم تا در شرایط فعلی فرهنگ کتابخوانی را از طریق فضای مجازی به میان خانواده و کودکان و نوجوانان و تمام جوامع هدف ببریم و در این ایام کرونایی فرهنگ کتابخوانی را بیش از پیش تقویت و نهادینه کنیم.

گفتنی است، بیست ‌و ‌هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» و در استان ایلام با مشارکت مؤسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام انجام می شود.

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید