اخبار

تمدید مهلت چهارمین دوره جایزه کتاب سال ایلام تا ۱۵ آبان

تمدید مهلت چهارمین دوره جایزه کتاب سال ایلام تا ۱۵ آبان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و رییس چهارمین جایزه کتاب سال استان ایلام از تمدید مهلت ارسال کتاب به این رویداد فرهنگی ادبی تا ۱۵ آبان ماه جاری خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عمران خودآموز تصریح کرد: جایزه کتاب سال فقط یک مسابقه نیست، یک رویداد و جریان فرهنگی برای پاس‌داشت تلاش نویسندگان و مولفان ارجمندی است که جامعه، به سمت دانایی رهنمون شود.

وی افزود: مداومت این جریان فرهنگی و ادبی، نشانه عزم و اراده این اداره کل و موسسه ی فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام به عنوان موسسه ی مجری برای تقویت این جریان و ارتقای سطح کمی و کیفی کتاب‌های ایلامیان عزیز است. خبررسانی گسترده، مشارکت فعالانه نویسندگان، مولفان و ناشران در گروه مجازی جایزه کتاب و... بخشی از فرایندهای فرهنگی این اتفاق مبارک است.

رییس جایزه کتاب سال استان ایلام ادامه داد: بنا به درخواست تعدادی از مولفان و ناشران مبنی بر تمدید زمان ارسال کتاب به دبیرخانه و احترام به این درخواست؛ با هم اندیشی شورای سیاستگذاری چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام ۱۵ آبان را به عنوان آخرین زمان برای ارسال آثار تعیین و نهایی کردیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: برگزاری جایزه کتاب سال استان اتفاق مبارکی است که موجب تقویت انگیزه های مولفان و ناشران ایلامی و تلاشی در راستای تقدیر از تلاش گران عرصه ی کتاب و کتاب خوانی و آفرینش و انتشار کتاب برای مخاطبان است.

گفتنی است، شورای سیاستگذاری چهارمین دوره جایزه کتاب سال را عمران خودآموز به عنوان رییس جایزه، یونس قیطانی معاون  امورفرهنگی و رسانه ای،جانشین، منصور محبی کارشناس چاپ و نشر اداره کل،عضو، ملوک هاشمی مدیر موسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام، عضو و مرتضی حاتمی نویسنده و روزنامه نگار ادبی ؛عضو معرفی نمود.

۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۷:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید