اخبار

حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام در سامانه سامد

حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام در سامانه سامد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام چهارشنبه 30 مهر ماه به صورت مستقیم از طریق خط ۱۱۱ به درخواست‌ها و مطالبات مردمی پاسخ داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان ایلام، در ادامه روند پاسخگویی مدیران به مطالبات مردمی و افکار عمومی به منظور ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و دولت از طریق سامانه سامد، عمران خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام به صورت مستقیم از طریق خط ۱۱۱ به درخواست‌ها و شکایات مردمی پاسخ داد.

 خودآموز، برای پیگیری درخواست ها و مسائل مطروحه مرتبط با معاونت های تخصصی و ادارات شهرستان ها، و حصول نتیجه بررسی ها، دستور های لازم را صادر کرد.

گفتنی است، تمامی درخواست های مردم به همراه مشخصات آنان در سامانه سامد ثبت و پیگیری می شود و تمامی دستگاه های خدمات رسان نیز موظفند نتیجه را به استانداری اعلام کنند.

مجموع اقدامات سامانه سامد هر سه ماه یکبار جمع بندی و راستی آزمایی شده و برای نهاد ریاست جمهوری ارسال می شود و مجدد از طریق این نهاد راستی آزمایی خواهد شد به طوری که با متقاضی تماس گرفته و روند پیگیری و حل مشکل شان را مورد بررسی قرار می دهند.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید