اخبار

پایان مهرماه آخرین مهلت ارسال کتاب به چهارمین جشنواره کتاب سال استان ایلام

پایان مهرماه آخرین مهلت ارسال کتاب به چهارمین جشنواره کتاب سال استان ایلام
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، پایان مهرماه را به عنوان آخرین مهلت ارسال کتاب به چهارمین دوره جایزه کتاب سال اعلام کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یونس قیطانی تصریح کرد: چهارمین جشنواره جایزه کتاب سال استان ایلام ویژه سال ۹۸ به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همکاری موسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام؛ برگزار می شود و تمام ناشران و مولفان و تلاشگران عرصه ی کتاب می توانند دو جلد از کتاب های منتشر شده خود را در تمام قالب های مختلف به نشانی دبیرخانه ارسال کنند.

وی گفت: دبیرخانه ی چهارمین جایزه ی کتاب سال استان مستقر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در انتهای خیابان رسالت آماده ی دریافت آثار مولفان است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: برگزاری جوایز ادبی خصوصا جایزه ی کتاب سال می تواند به عنوان برندی معتبر و ارزشمند برای مولفان و ناشران،موجب تقویت انگیزه های کاری و روانی و فرهنگی شود و چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام فرصت های ارزنده ای برای معرفی آثار برتر علمی؛پژوهشی؛ ادبی به جوامع هدف به وجود می آورد.

قیطانی تصریح کرد: مولفان و ناشران جهت شرکت در این رویداد فرهنگی و ادبی،به شرایط و ضوابط اعلام شده در فراخوان که در رسانه ها و خبرگزاری ها منتشر شده توجه نمایند.

گفتنی است، آیین اختتامیه چهارمین دوره جایزه کتاب سال در آذرماه خواهد شد.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۲۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید