اخبار

قدردانی خودآموز از اهالی موسیقی استان ایلام

قدردانی خودآموز از اهالی موسیقی استان ایلام
در پی برگزاری نخستین جشنواره مجازی تکنوازی موسیقی استان ایلام " نغمه امید "، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام طی پیامی از اهالی موسیقی استان قدردانی کرد. متن پیام به این شرح است:
جناب آقای جواد یعقوبی
رییس محترم انجمن موسیقی استان ایلام
با سلام

بسیار خوشحال و خرسندم که "موسیقی" به عنوان اولین و صدرنشینِ هنرهای هفت‌گانه در استان باستانی و فرهنگی ایلام جایگاه و پایگاه ویژه‌ای یافته‌ است. این هنر فاخر علاقه‌مندانی به‌غایت فرهیخته دارد که متعهدانه دل در گروه صیانت از فرهنگ و هنر این مرز پرگهر دارند. اقدام بدیع و ابتکاری انجمن موسیقی استان ایلام در برگزاری و بنیان‌گذاری جشنواره تک‌نوازی مجازی موسیقی، نشان از درک عمیق جنابعالی و اعضای فرهمند هیئت امنای انجمن دارد که عواید و نتایج پربار آن در آینده نه‌چندان دور، جلوه‌گر خواهد شد.

استقبال گرم و پرشور هنرمندان، هنرآموزان و نوازندگان هم‌استانی در رده‌های سنی مختلف و بخش‌های گوناگون جشنواره، نشانه هدف‌گذاری درست و برنامه‌ریزی راهبردی در مسیر اعتلای هنر موسیقی، علی‌رغم مضایق و محدودیت‌های روزمره است.
پاسداشت مقام هنری استاد صادق علی‌کرمی، اوج وزانت این جشنواره و نشانه خلاقیت و حُسن ابتکار بانیان و برنامه‌ریزان این رویداد جریان‌ساز بود.

بر خود لازم می‌دانم مراتب قدردانی خود را، از جنابعالی به عنوان جلودار این اقدام مبارک و سایر اعضای هیئت امناء به عنوان بازوان مشورتی و اجرایی و همچنین داوران ارجمند که با نهایت دقت و وسواس به داوری آثار نشستند، اعلام کنم و دست تمام نوازندگان و هنرمندان شرکت‌کننده و برگزیدگان این جشنواره را با مهر و گرمی بفشارم.
برای استاد صادق علی‌کرمی"پیش‌کسوت عرصه موسیقی استان ایلام" و دیگر پیش‌کسوتان و چهره‌های ماندگار این عرصه سترگ آرزوی صحت، سلامت و سربلندی دارم.

با احترام
عمران خودآموز
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید