اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از کتابسرای این اداره کل بازدید کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از کتابسرای این اداره کل بازدید کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، با معاون فرهنگی و رسانه ای و کارشناس امورفرهنگی و حوزه ی چاپ و نشر از کتابسرای اداره کل واقع در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی بازدید به عمل آورد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عمران خودآموزبا ابراز رضایت از اقدامات موسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام که مجری برنامه ها و فعالیت های حوزه ی کتاب اداره کل(جام باشگاه های کتاب خوانی،جایزه کتاب سال، عشایر و روستاییان دوستدار کتاب،پایتخت کتاب، هفته ی کتاب جمهوری اسلامی و...) است گفت:خوشبختانه با هدایت و همکاری موثر همکاران حوزه معاونت فرهنگی و کارشناسی حوزه نشر و کتاب ؛ اقداماتی ارزشمند و بسیار مناسب در این موسسه انجام می شود که رضایت مندی جوامع هدف را به دنبال داشته است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام افزود:  این موسسه به عنوان موسسه ای فعال و  مجری برنامه های کتاب محور ؛ دارای توانایی در حوزه ی تخصصی، مدیریت و دغدغه های توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی استان است.

 

 وی ضمن بازدید از بخش بانک مولفان بومی گفت: تجهیز و آماده سازی این بخش، کاری مناسب است که می تواند منبعی غنی و کارآمد در حوزه ی بانک مولفان و ناشران و علاقه مندان به حوزه های پژوهشی باشد.

 

عمران خودآموز در ادامه اظهار کرد: بایستی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در تمام لایه ها و ابعاد جامعه، نهادینه و تثبیت شود و تمام تلاشگران (مروجان کتاب ،تسهیلگران،کتابداران، و...) می توانند با این اداره کل همکاری نمایند و اداره کل  از اقدامات علاقه مندان در این حوزه حمایت می کند.

 

وی تصریح کرد: باید تلاش شود تا کتاب به دست مخاطبان و خوانندگان واقعی اش برسد و مناطق محروم و کم برخوردار و حاشیه نشین از محصولات فرهنگی کتابسرا بیش از پیش بهره مند شوند.

۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید