اخبار

هفتمین دوره خانه مطبوعات ایلام کار خود را آغاز کرد

هفتمین دوره خانه مطبوعات ایلام کار خود را آغاز کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: خانه مطبوعات به عنوان یکی از انجمن‌ پیشرو و پیشتاز ، به خوبی وظیفه خود را تشخیص داده و در این راه تلاش کرده است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عمران خودآموز در مراسم تودیع و معارفه اعضای هیئت مدیره ششمین و هفتمین دوره خانه مطبوعات استان ایلام، اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انجام بهتر رسالت‌های خود در زمینه‌های گوناگون انجمن‌های فعالی دارد.

وی گفت: بی گمان خانه مطبوعات از تشکل‌ها و انجمن‌های پیشرو و پیشتاز است که به خوبی وظیفه خود را تشخیص داده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار کرد:این خانه در دوره های مختلف با وجود مضایقی که داشته فعالیت های ماندگاری داشته است و مشارکت اعضای مجمع عمومی در انتخاب اعضای هیئت مدیره نشانه همت تک تک اعضای این خانه برای پویایی آن است.

عبدالحمید کرمی، رئیس ششمین دوره هیئت مدیره خانه مطبوعات با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این دوره خانه مطبوعات،از همکاری اعضای مجمع عمومی و تعامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قدردانی کرد.

بعد از مراسم معارفه،اعضای هفتمین دوره خانه مطبوعات استان این دوره فعالیت خود را آغاز کرد و رییس،نایب رییس هیات مدیره و خزانه دار انتخاب شدند.

در این انتخابات سامی شهبازی با 7 رای اعضای منتخب به عنوان رییس هیات مدیره خانه مطبوعات استان ایلام برگزیده شد.

همچنین سجاد صیدی با کسب 5 رای به عنوان نایب رییس هیات مدیره و حجت نوروزی نیز با هفت رای به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید