اخبار

دیدار رییس جدید سازمان‌ بسیج هنرمندان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام

دیدار رییس جدید سازمان‌ بسیج هنرمندان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
در این دیدار علی میرزایی رییس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام مباحثی پیرامون تعامل دوسویه بسیج هنرمندان با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی برنامه های فرهنگی و هنری پیش رو مطرح نمود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، وی افزود: بسیج هنرمندان استان آمادگی لازم برای همکاری در برگزاری برنامه ها و فعالیت های فرهنگی هنری با مشارکت این اداره کل را دارد.

 

در ادامه این دیدار عمران خودآموز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از زحمات و تلاش‌های منصوربیگی رییس سابق سازمان بسیج هنرمندان استان که در اجرای فعالیت های فرهنگی هنری همکاری و تعامل لازم را با این اداره کل داشتند قدردانی کرد. 

 

وی در ادامه به ضرورت همکاری دو سویه بسیج هنرمندان و این اداره کل با هدف برگزاری هر چه بهتر برنامه های متنوع فرهنگی هنری از جمله رویداد بزرگ اربعین، کنگره‌ سردارن شهید استان و جشنواره ملی تئاتر شرهانی اشاره نمود.

 

خودآموز اظهار کرد: بسیج هنرمندان با تعامل، همفکری و برنامه ریزی مناسب با انجمن های زیر مجموعه این اداره کل با رویکرد نوآوری و خلاقیت می تواند نقش بسزایی در توسعه و ارتقاء سطح فرهنگی هنری استان داشته باشد. 

 

در پایان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان هدف مشترک همه دستگاه‌های فرهنگی به وظایف قانونی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با رعایت اصول فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قوانین تعریف شده اشاره نمود.

 

۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید