اخبار

چهاردهمین برنامه نغمه و نوا برگزار شد

چهاردهمین برنامه نغمه و نوا برگزار شد
آلبوم "بیرت ده کم " باصدای علیرضا منصورنیا و موسیقی و تنظیم فرشاد رستمی در این برنامه رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، به دعوت انجمن موسیقی استان ایلام ، شهر ایلام میزبان حضور هنرمندان گرامی فرشاد رستمی و علیرضا منصورنیا در راستای رونمایی از آلبوم "بیرت ده کم " باصدای علیرضا منصورنیا و موسیقی و تنظیم فرشاد رستمی بود.

جواد یعقوبی رییس انجمن موسیقی استان ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: این برنامه در دو بخش برگزار شد که در بخش نخست این برنامه، نشست تخصصی و دیدار هنرمندان استان ایلام با جناب آقای فرشاد رستمی و امین امینی (نوازنده سنتور) در محل انجمن موسیقی ایلام برگزار شد .

وی افزود: در این نشست سوالات و گفتگوهایی پیرامون موسیقی ایرانی با میهمانان برنامه مطرح شد، بخش دوم برنامه به اجرای قطعاتی از آلبوم با هنرنمایی هنرمندان علیرضا منصورنیا (آواز) ، فرشاد رستمی ( کمانچه) ، امین امینی (سنتور) و ابراهیم ابراهیمی(تنبک ) اختصاص یافت.

یعقوبی بیان کرد: در ادامه با حضور جواد یعقوبی رییس انجمن موسیقی استان ایلام و عمران خودآموز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ، از هنرمندان تقدیر به عمل آمد و سپس از   آلبوم " بیرت ده کم " رونمایی شد.

این برنامه شامگاه ۲۶ بهمن ماه ساعت ۹ شب در سالن سینما فرهنگ شهر ایلام و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و انجمن هنرهای تجسمی استان ایلام برگزار شد.
۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید