اخبار

چهار هزار ایلامی در اکران فیلم های فجر حضور داشتند

چهار هزار ایلامی در اکران فیلم های فجر حضور داشتند
از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه 14 فیلم در سالن سینما فرهنگ ایلام اکران شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، بیش از چهار هزارنفر ایلامی به تماشای آثار سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نشستند.

عبدالحسین رحمتی با اعلام این خبر اظهار کرد: فیلم های جشنواره بین‌المللی فجر به عنوان بزرگترین رویداد سینمایی کشور، در مراکز استان‌ها از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه انجام و تعداد 14 فیلم در سالن سینما فرهنگ ایلام اکران شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته هر روز فیلم ها در سه سانس در سینما فرهنگ شهر ایلام برای عموم مردم اکران شد و بیش از 4 هزار ایلامی به تماشای این آثار نشستند.

وی هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد فضای اکران فیلم‌ های فاخر ملی در استان ها و بهره ‌مندی اقشار مختلف و علاقمندان به حوزه فیلم و ایجاد فضای سینمایی عنوان کرد.

وی یادآور شد: با توجه به تخریب سینما قدس ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری را به سینما تبدیل کرده و از شهریور سال ۱۳۹۴ تاکنون روزانه بصورت مستمر فیلم های سینمایی روز ایران در این مکان اکران عمومی شده و شمار زیادی از مردم به تماشای این فیلم ها می نشینند. فیلم های راه یافته به جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال از روز ۱۵ بهمن همزمان با تهران در بسیاری از مراکز استان های کشور نیز اکران شد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید