اخبار

شهادت سردار سلیمانی رسانه های دنیا را تحت الشعاع قرار داد

شهادت سردار سلیمانی رسانه های دنیا را تحت الشعاع قرار داد
پنجمین نشست شورای اطلاع رسانی دولت در استان ایلام تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، پنجمین نشست شورای اطلاع رسانی دولت در استان به ریاست فهد کمالوندی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ایلام و به دبیری عمران خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد.

خودآموز با اشاره به اینکه مهم ترین خبر در روزهای گذشته ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود، اظهار کرد: خبر شهادت سردار سلیمانی رسانه های دنیا را تحت الشعاع قرار داد و به تبع آن رسانه های استان در ارج نهادن به مقام این شهید والامقام به اطلاع رسانی و تولید محتوا پرداختند.

وی تاکید کرد: رویکرد و فعالیت رسانه های استان در به تصویر کشیدن اتحاد و همدلی مردم پس از این واقعه دردناک قابل ستایش بود و جا دارد که از همین حالا به وجوه مختلف شخصیت شهید سلیمانی از جمله ویژگی های فرهنگی و فکری ایشان پرداخته شود.

کمالوندی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ایلام نیز با اشاره به اینکه رسانه های استان باید به موضع گیری های متفاوت رسانه های بیگانه در خصوص شهادت سردار سلیمانی بپردازند، بیان کرد: بسیاری از رسانه های بیگانه و مستقل این واقعه را محکوم کردند و حتی برخی از چهره های روشنفکر در آن سوی مرزها به تجلیل از شخصیت سپهبد سلیمانی پرداختند، از این رو تحلیل و بررسی این موضوع نباید مغفول واقع شود.

وی خاطرنشان کرد: بستر شکل گیری این ترور ناجوانمردانه توئیتر بود و هم اینک نیز فضای مجازی مهم ترین ابزار برای انتقال سریع خبرها و اطلاعات است، بنابراین رسانه ها باید در برجسته سازی اتحاد و انسجام مردم طی این روزها بکوشند.

۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید