اخبار

مدیران کارهای انجام شده را با رسانه‌ها در میان بگذارند

مدیران کارهای انجام شده را با رسانه‌ها در میان بگذارند
نشست صمیمانه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت مدیره خانه مطبوعات استان با سلیمانی دشتکی استاندار ایلام برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، استاندار ایلام با بیان اینکه در همه‌ی عرصه‌ها در استان کارهای بسیار خوبی انجام گرفته است، از مدیران خواست در خصوص کارهای انجام گرفته به طور منظم به رسانه‌ها گزارش دهند.

«قاسم سلیمانی‌دشتکی» در دیدار مدیرل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان، اظهار کرد: در آستانه‌ی انتخابات رسانه‌ها و احزاب و گروه‌های سیاسی نقش مهی را در تحقق مشارکت حداکثری مردم ایفا کنند.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام توان به جنگ مردم ایران آمده است، تصریح کرد: متاسفانه در این برهه برخی به نام انتقاد از دولت، بهانه به دست دشمنان می‌دهند که لازم است واقعیت‌ها را دید و با دیده انصاف به مسائل جاری کشور نگاه کرد.

استاندار ایلام ادامه داد: دشمن سعی در ناامید کردن مردم از مسئولان نظام دارد؛ در قضاوت های خود مواظب باشیم بر اساس ذائقه دشمن حرکت نکنیم و در کنار نقدها اگر یک جایی کار مثبتی انجام می شود انصاف حکم می کند آن را نیز بگوئیم و اینکه بگوئیم در استان کاری انجام نشده است این حرف درستی نیست؛ تلاش های زیادی در زمینه های مختلف از جمله سرمایه گذاری در حوزه های مختلف، ایجاد و ترمیم زیرساخت ها، رفع مسایل و مشکلات طرح های تولیدی و برگزاری شایسته مراسم اربعین انجام شده است.

وی گفت: در حمایت از سرمایه گذاری از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌ایم؛ شرکت ها و هلدینگ مختلفی از جمله هلدینگ خلیج فارس و ایرانیان، بنیاد مستضعفان و برکت و هلدینگ های ایدرو و ایمیدرو پای کار آمده اند.

استاندار ایلام با بیان اینکه ۴ بانک عامل ۸۰۰ میلیارد تومان در فاز اول آزاد راه پل زال چیلات نجف اشرف سرمایه گذاری می کنند، گفت:  برای اولین بار ۵ بانک عامل برای سرمایه گذاری در پتروشیمی مهران پای کار آمده اند.

سلیمانی تصریح کرد: مرزهای ایلام به سرعت دارد جای خود را باز می کند،  میادین مشترک نفتی مورد توجه قرار گرفته است. امسال در میادین آذر و پایدار یک سرمایه گذار خارجی بیش از  ۱ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است؛ در شورای عالی اقتصاد ۷۰۰ میلیون دلار برای توسعه میادین نفتی تصویب شد، برای تقویت میادین گازی ۱۳۰ میلیون و یورو سرمایه گذاری شده و پروژه های مهمی چون پتروشیمی دهلران و ان جی ال دهلران شروع به کار کرده است.

وی با بیان اینکه در همه‌ی عرصه‌ها در استان کارهای بسیار خوبی انجام گرفته است، از مدیران خواست در خصوص کارهای انجام گرفته  به طور منظم به رسانه‌ها گزارش دهند.

استاندار ایلام از سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به ایلام خبر داد و گفت: امیدواریم این سفر مایه خیر و برکت برای مردم استان باشد.

در این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات ضمن اعلام گزارشی از کارهای انجام گرفته، پیشنهادات خود را برای ارتقاء وضعیت رسانه‌های استان اعلام کردند.

خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام نیزاظهار کرد: خانه مطبوعات به عنوان منتخب اصحاب رسانه استان، نیازمند حمایت است، نشست‌های هم ‌اندیشی و جشنواره فصلی مطبوعات از برنامه‌های در دست اقدام خانه است‌.

وی افزود: در آستانه سفر کاروان تدبیر و امید به استان و همچنین انتخابات مجلس شورای اسلامی، خانه مطبوعات به نمایندگی از جامعه بزرگ رسانه استان آمادگی خود را برای همکاری و نقش‌آفرینی مثبت در راستای توسعه استان اعلام می‌کند.

۷ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید