به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

برگزاری نخستین جشنواره ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در ایلام

برگزاری نخستین جشنواره ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در ایلام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: نخستین جشنواره ملی سفرنامه، خاطره نویسی و پیامک ادبی رضوی از سری دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در این استان برگزاری می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ایلام،علی گهرسودی، اظهار کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره 2 مهر سال جاری در مرکز استان ایلام برگزار می شود.

وی، با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره در ایلام، 7 مرداد سال جاری است، افزود: تا کنون چهار هزار پوستر و فراخوان این جشنواره در سراسر کشور توزیع شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یادآور شد: اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصوم به ویژه امام رضا(ع) و تجلیل از تولیدکنندگان و پدید آورندگان آثار برتر در خصوص شخصیت و معارف امام رضا(ع) از اهداف برگزاری این جشنواره است.

گهرسودی، تصریح کرد: جشنواره فرهنگی و هنری بین المللی امام رضا(ع) و پیامک ادبی رضوی برای ششمین سال متوالی در ایلام برگزار می شود.

وی، شماره ارسال پیامک برای شرکت در بخش پیامک ادبی رضوی این جشنواره را شماره 30007563 عنوان کرد و گفت: این جشنواره در دو بخش زیر 18 سال و بالای 18 سال برگزار می شود و در مجموع در هر بخش 8 نفر به عنوان برگزیده انتخاب و برای نفرات اول هزینه سفر حج عمره مفرده در نظر گرفته شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد ایلام، دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و انجمن شعر و ادب ایلام برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ایلام
۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500