اخبار

نمایشگاه گروهی طراحی و نقاشی افتتاح شد

نمایشگاه گروهی طراحی و نقاشی افتتاح شد
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام نمایشگاه گروهی طراحی و نقاشی آموزشگاه حدیدی افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، نگارخانه استاد صندوق آبادی واقع در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام، عصر یکشنبه نهم تیر ماه پذیرای هنرمندان و علاقمندان به حوزه تجسمی بود تا نمایشگاهی از آثار گروهی طراحان و نقاشان آموزشگاه حدیدی افتتاح شود.

مهدی صندوق آبادی رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان ایلام در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به اینکه افتتاح این نمایشگاه با حضور خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، رحمتی معاون هنری و سینمایی اداره کل و جمعی از هنرمندان و علاقمندان در افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشتند، اظهار کرد: این نمایشگاه دربردارنده ی آثاری در رشته های طراحی و نقاشی است که در آموزشگاه حدیدی به تولید رسیده اند.

وی بیان کرد: این نمایشگاه به مدت یک هفته در نگارخانه استاد صندوق آبادی واقع در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برپاست و علاقمندان می توانند از ساعت پنج عصر از این آثار دیدن کنند.

صندوق آبادی همچنین از همه هنرمندان جوان در حوزه هنرهای تجسمی دعوت کرد تا در بیست و ششمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ایلام شرکت کنند، وی در این خصوص اضافه کرد: بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به منظور گسترش و پیشبرد سطح هنری هنرمندان جوان و ارتقاء توان تخصصی آنها، با هدف شناسایی و معرفی جوانان هنرمند کشور، با حضور استادان برجسته دانشگاه و هنرمندان برگزیده تجسمی از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور در ایلام برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: متولدین ۱ فروردین ۱۳۷۴ تا ۲۹ اسفند ۱۳۸۳، حائز شرایط سنی شرکت در جشنواره خواهند بود و  آخرین مهلت ثبت نام در سایت یکشنبه ۱۳ مرداد ماه است.

۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید