به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

ایلام میزبان جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان خواهد بود

ایلام میزبان جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان خواهد بود
خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، طی حکمی از سوی هادی مظفری مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عمران خودآموز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام به عنوان عضو شورای سیاست گذاری جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

«فرهیخته ارجمند جناب آقای عمران خودآموز

نظر به حسن سوابق علمی و هنری و بهره مندی از شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان عضو شورای سیاست گذاری بیست و ششمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منصوب می شوید. امید است با همکاری و همفکری سایر اعضای شورا در امر برنامه ریزی و برگزاری این رویداد هنری موفق و پیروز باشید.»

پیش از این سیاهکارزاده رئیس موسسه تجسمی توسعه هنرهای معاصر، در سفر خود به ایلام که جهت پیش بینی های لازم برای میزبانی ایلام صورت گرفته بود، گفت: در صورت تصویب نهایی بیست و ششمین جشنواره ملی جوانان امسال در ایلام برگزار می شود.

وی اظهار کرد: جشنواره ملی جوانان در ده رشته هنرهای تجسمی شامل نقاشی ، طراحی، حجم، مجسمه سازی، تصویر سازی و نگارگری و... با شرکت حدود ٢٠٠ هنرمند از استان های مختلف به صورت رقابتی در شهریور ماه امسال برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500