به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

بر سر بازیگری من هیچ مانعی وجود ندارد

بر سر بازیگری من هیچ مانعی وجود ندارد
روایت کوتاهی از بازیگر جوانی که با شرایط دشوار زندگی اش می جنگد و تسلیم نمی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، میلاد نرگسی بازیگر جوان و توانمندی است که با وجود شرایط جسمی و دشوار در زندگی اش، مدتی است که در رشته بازیگری مشغول به کار است، بر اساس زندگی وی حمداله جمالی فیلم مستندی را با عنوان «میلاد اراده» ساخته است.

نرگسی در گفتگویی با پورتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار کرد:

فیلم مستند «میلاد اراده» بر اساس زندگی من ساخته شده و تا حدی می توان گفت که زندگی نامه ی شخصی من در آن مشهود است، پیش از آنکه این فیلم ساخته شود، به مدت ۵سال در حرفه نقاشی ماشین مشغول بودم، در آن مدت با علاقه و شور و شوق خاصی کار می کردم، رفته رفته در این حرفه پیشرفت کردم و توانستم در حد سه نفر اشتغال ایجاد کنم، که یکی از آنها همانند من از معلولیت جسمی رنج می برد.

وی تاکید کرد: هدف من برای رفتن جلوی دوربین و ساخت این اثر این بود که بتوانم به نحوی توانایی هایی خودم را نشان بدهم و پیوسته به خودم افتخار می کنم که معلول هستم و هیچ وقت معلولیت برای من محدودیتی ایجاد نکرده است خصوصا در رشته بازیگری.

نرگسی بیان کرد: از کودکی به کار فیلم علاقه داشتم و خدا را شاکرم که در حال حاضر با جدیت مشغول به فعالیت هستم، می خواهم بگویم که جامعه با دیدن من در قاب تصویر نگاهش را نسبت به معلولان تغییر می دهد.

 

وی افزود: علاقمند هستم که این مستند چه در جشنواره ها و چه در مکان های فرهنگی مختلف به نمایش در بیاید، هرچند به دنبال این هستم که در جشنواره های سینمایی معلولان شرکت داشته باشد.

 

وی در خصوص آینده کاری خود خاطرنشان کرد: تلاشم این است که بازیگری را در سطح بالاتری ادامه دهم، در واقع می توانم با همین شرایط دشوار در کار هنری فعال باشم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500