به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

«زمزمه ی وصال» چاپ و منتشر شد

«زمزمه ی وصال» چاپ و منتشر شد
آثار منتخب هفتمین جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در قالب کتابی به چاپ رسید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، کتاب «زمزمه ی وصال» ویژه آثار هفتمین جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، چاپ و منتشر شد.

منصور محبی مسئول امور فرهنگی اداره کل، با اعلام این خبر اظهار کرد: آثار منتخب هفتمین جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در قالب کتابی و با عنوان «زمزمه وصال» از سوی انتشارات زانا به چاپ رسیده و کار گردآوری آن بر عهده واحد زهرایی و منصور محبی بوده است.

وی تاکید کرد: این کتاب در شمارگان هزار نسخه منتشر شده است و کار ویراستاری آن بر عهده علی محمدنیاکان و وحید اسدی جلد این کتاب را طراحی کرده است.

محبی با بیان اینکه این کتاب در چهار فصل تدوین شده است، گفت: فصل اول این کتاب به برگزیدگان بخش سفرنامه نویسی، فصل دوم به آثار منتخب خاطره نویسی بخش بزرگسال، فصل سوم به برگزیدگان خاطره نویسی بخش نوجوان و فصل آخر نیز به آثار منتخب بخش ویژه اربعین (پیاده روی اربعین حسینی) اختصاص دارد.

وی بیان کرد: اختتامیه این جشنواره با حضور برگزیدگان و هیئت محترم داوران ۲۵ آذر ماه سال 97 در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ـ هنری ارشاد ایلام برگزار شد.

نماینده دبیرخانه بنیاد بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع) استان ایلام اضافه کرد: دبیر علمی جشنواره، خداداد ابراهیمی از نویسندگان و روزنامه نگاران برجسته استان بود و بخش خصوصی(مؤسسه فرهنگی‌ـ هنری عصر پیام ایلام) به عنوان مجری برگزار‌کننده، در این جشنواره مسئولیت اجرایی را بر عهده داشت.
امسال برخلاف دوره های گذشته و به پیشنهاد مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و نیز با توجه به میزبانی استان ایلام از زائران اربعین، کنگره ملی شعر اربعین در آئینه اقوام ایرانی در دستور کار قرار گرفته است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500