به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

جلسه نقد و بررسی کتاب "موشلی موشان" در شهرستان ایوان

جلسه نقد و بررسی کتاب "موشلی موشان" در شهرستان ایوان
مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ازبرگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب "موشلی موشان" تألیف میثم خورانی در شهرستان ایوان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ، منصور محبی افزود:در ادامه جلسات نقد و بررسی آثار نویسندگان استان و به منظور گسترش فرهنگ نقد و نقادی، جلسه نقد و بررسی کتاب "موشلی موشان" تألیف میثم خورانی در شهرستان ایوان برگزار شد.

وی اظهارکرد: در این برنامه که با حضور نویسندگان، شاعران، اهل قلم و فعالان حوزه کودک برگزار شد، ابتدا حبیباله بخشوده و محمد مرادی نصاری به عنوان داور و مرتضی حاتمی به عنوان کارشناس مجری، به نقد و بررسی نقاط ضعف و قوت کتاب پرداختند و در ادامه تعدادی از نویسندگان حاضر در جلسه نظرات خود را در خصوص این اثر بیان کردند. محبی یادآور شد: این جلسه با همکاری موسسه فرهنگی و هنری عصر پیام ایلام و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایوان و حمایت ادارهکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

گفتنی است :کتاب "موشلی موشان" با موضوع شعر کودک، در سال 1396 و در شمارگان 1000 نسخه، توسط میثم خورانی از شاعران و نویسندگان شهرستان ایوان به چاپ رسید و در دومین دوره جایزه کتاب سال استان (در سال 1397) به عنوان اثر شایسته تقدیربا موضوع کودک انتخاب شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500