به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

هوره های ایلامی منتشر شد

هوره های ایلامی منتشر شد
از سوی انتشارات زانا و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام صورت گرفت

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، کتاب هوره های ایلامی از سوی انتشارات زانا و با حمایت مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، به قلم علی محمد ارسلانی، شاعر، خواننده و محقق نام آشنای ایلامی منتشر شد.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، با اعلام این خبر اظهار کرد: کتاب هوره های ایلامی همراه با سی-دی صوتی مقام های ایلامی با شمارگان هزار نسخه، چاپ و منتشر شد.

یونس قیطانی:با اشاره به اینکه این کتاب در 170 صفحه گردآوری و تالیف شده است، بیان کرد: این کتاب در قطع وزیری و در 170 صفحه تنظیم شده و ظاهر سارایی شاعر برجسته و نام آشنا، ویراستار آن بوده است، مولف این کتاب مقام های هوره ایلامی را به تفصیل معرفی کرده و نمونه اشعار به کاررفته در این مقام ها را همراه با ترجمه و شرح و آوا نویسی لاتین آورده است.

قیطانی تاکید کرد: در سی-دی ها ضمیمه ی این کتاب نیز نمونه هایی از مقام های هوره های ایلامی با صدای استادان به نام هوره خوانی آمده که مزید بر فایده است و می توان از این رهگذر این مصادیق، روشن تر به مفاهیم مندرج در کتاب پی برد.

 معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل در پایان خاطر نشان کرد: انتظار می رود این کتاب با استقبال علاقمندان به شعر و موسیقی مقامی استان رو به رو شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500