به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

«شرهانی» آوردگاه به هم پیوستن چشمه‌های خروشان معرفت است

«شرهانی» آوردگاه به هم پیوستن چشمه‌های خروشان معرفت است
پیام معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره تئاتر خیابانی شرهانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام خود به سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی نوشت: «شرهانی» نقطه پیوند هنر و شهادت و آوردگاه به هم پیوستن چشمه‌های خروشان معرفت است.

سید مجتبی حسینی در پیامی به این جشنواره نوشته است: برگزاری «جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی» در دیار حماسه‌ها، ایلام قهرمان و شهرستان مرزی دهلران که نامش در تاریخ هشت سال دفاع مقدس ماندگار شده است، فرصت مغتنمی است تا بار دیگر از هنرمندان سرافراز سال‌های شور و حماسه یاد آوریم که با فرهنگ شهادت، زندگی را معنایی عمیق بخشیدند. از این رو شایسته است قدردان سلحشوری‌ها و جان‌فشانی‌های این عزیزان باشیم.

حسینی در ادامه این پیام نوشته است: اکنون هنرمندان عرصه نمایش، گوشه‌هایی از آن حماسه‌ها را به میان مردم کوچه و خیابان آورده‌اند تا در «سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی» این بار در فضا و گستره‌ی ملّی، هنرنمایی خود را عرضه کنند. «شرهانی» نقطه پیوند هنر و شهادت و آوردگاه به هم پیوستن چشمه‌های خروشان معرفت است که با اجتماع خویش، دریایی شده‌اند تا اندیشه‌های ناب در آن شناور باشند و قصه زیبای شهادت را با زبانی رساتر از همه زبان‌ها، به اقیانوس برسانند. با تقدیر از تمامی تلاشگران این رویداد ارزشمندکه پذیرای استعدادهای جوان و خلاقی هستند که در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در عرصه نمایش خیابانی گام برمی‌دارند، از خداوند متعال بهروزی و توفیقات روزافزون هنرمندان دلسوز میهن عزیزمان را خواستارم.

سومین جشنواره ملی تئاتر شرهانی شانزدهم اسفندماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500