اخبار

اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر در ایلام

اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر در ایلام
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با دبیر جشنواره فیلم فجر تفاهم نامه امضا کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، بر اساس اعلام معاونت هنری سینمایی اداره کل، 14 فیلم از آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر در ایلام اکران می شود.

عبدالحسین رحمتی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر به مانند سال گذشته با کیفیتی بهتر و منسجم تر در سالن سینما فرهنگ ایلام اکران می شوند، اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه ای که توسط جناب آقای خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام و آقای داروغه زاده دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر  امضا شده است، 14 فیلم از آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر در بازه زمانی 12 تا 22 بهمن ماه در ایلام اکران می شود.

وی تاکید کرد: بر اساس این تفاهم نامه هماهنگی و برنامه ریزی جهت اعزام هنرمندان سینما و صاحبان آثار برای حضور در مراسم افتتاحیه در صورت موافقت هنرمندان و صاحبان آثار بر عهده دبیرخانه این جشنواره خواهد بود.

رحمتی ادامه داد: مراسم افتتاحیه این جشنواره در ایلام با حضور اصحاب فرهنگ و هنرمندان استان، مقامات ارشد استانی، و هنرمندان مطرح سینما در کشور، در سالن سینما فرهنگ ایلام برگزار خواهد شد.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام بیان کرد: در کنار اکران فیلم‌ها کارگاه‌های آموزش فیلم با حضور اساتید مجرب و سینماگران برگزار می‌شود و پیش بینی می‌شود چند کارگاه فیلم در مدت اکران فیلم‌های فجر در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد با حضور علاقه‌مندان به سینما برگزار شود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید دارند که «کلید توسعه کشور در دست سینماست» تبیین کرد: جشنواره فیلم فجر فرصتی مناسب برای نشان دادن اندیشه‌ی هنرمندان است و با وجود نعمت سینما می‌توان بسیاری از مشکلات جامعه را حل کرد.

۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید