اخبار

جشنواره استانی شعر طنز «نوشخند» اسفندماه برگزار می شود

جشنواره استانی شعر طنز «نوشخند» اسفندماه برگزار می شود
انجمن شعر و ادب ایلام با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار می کند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، یونس قیطانی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: انجمن شعر و ادب ایلام با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار می کند و به مانند دوره های گذشته قالب و موضوع آثار ارسالی آزاد می باشد.

 وی تاکید کرد: در بخش ویژه جشنواره موضوعاتی چون: حقوق شهروندی ،آموزش شهروندی، مهارت های زندگی، فرهنگ ترافیک، مبلمان شهری و آسیب های اجتماعی در اولویت قرار دارند.

 قیطانی افزود: آثار ارسالی از تمام زبان ها و گویش های رایج در استان ایلام داوری خواهد شد و خوشبختانه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد، همچنین هر شرکت کننده می تواند حداقل 2اثر(قالب بلند) و حداکثر 5 اثر(قالب کوتاه)ارسال کند.

 معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام  با اشاره به اینکه شرکت ایلامیان مقیم در دیگر استان ها بلا مانع می باشد، اظهار کرد: به برگزیدگان اول تا سوم هر بخش جوایز نفیس نقدی و لوح تقدیر جشنواره اهدا خواهد شد و از تعدادی از آثار دیگر نیز تقدیر به عمل خواهد آمد، گفتنی است که دبیرخانه جشنواره در چاپ آثار برگزیده مختار است.

 وی ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا پایان ۳۰بهمن ماه ۹۷می باشد و تمام شرکت کنندگان آثار خود را به صورت تایپ شده در قالب فایل word یا pdfفقط به ایمیل جشنواره ارسال کنند، همچنین لازم است نشانی محل سکونت و شماره تلفن شرکت کنندگان به همراه آثار ارسال شود.

 قیطانی در پایان بیان کرد: مراسم اختتامیه جشنواره، اسفند ماه  97 در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایلام واقع در خیابان پیروزی  برگزار خواهد  شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به نشانی الکترونیکی زیر ارسال کنند:

Nooshkhand@gmail.com

آدرس دبیرخانه: ایلام ،خ پیروزی،مجتمع فرهنگی ،هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،انجمن شعر و ادب واران 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی انجمن شعر و ادب (کانون ادبی واران) مراجعه و یا با شماره تلفن  09382575605 تماس حاصل نمایید

.
۲۳ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید