اخبار

نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد

نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد
نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی  در این نشست که با حضور خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد، گفت: لازم می دانم از تلاش و کوشش همکاران در استان ایلام که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری در حال فعالیت هستند و انگیزه درونی آن ها  ایجاد فضایی فرهنگی و هنری است قدردانی کنم.

وی اظهار کرد: چه در یک سال گذشته و چه در زمانی که مسئولیت معاونت فرهنگی وزارتخانه را بر عهده داشتم، رویکردم توجه هر چه بیشتر به استان ها در تخصیص منابع و امکانات بوده است. 

صالحی به سفرهای استانی خود اشاره کرد و گفت: سفرهای استانی ما معمولا در دو یا سه روز انجام می شود و بیشتر به عنوان سفر کاری و برنامه ای، در استان ها حاضر می شویم تا از نزدیک با مشکلات و مسائلی که مربوط به موضوعات فرهنگی است آشنا شویم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اهداف ما در این سفرها، شناخت ظرفیت های فرهنگی استان ها است،همچنین شناخت هنرمندانی که تاثیرگذار هستند اما معرفی نشده اند و  گمنام باقی مانده اند از دیگر اهداف این سفرها است.

در ابتدای این نشست کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند که با استقبال و پاسخگویی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مواجه شد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید