اخبار

آیین بزرگداشت روز خبرنگار فردا برگزار می شود

آیین بزرگداشت روز خبرنگار فردا برگزار می شود
این مراسم از سوی خانه مطبوعات استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، با حضور جمعی از مقامات استانی، اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، آیین بزرگداشت روز خبرنگار با حضور "محمدرضا دربندی" مدیرکل مطبوعات وخبرگزاریهای داخلی وزارت فرهنگ وارشاداسلامی چهارشنبه ۱۷ مرداد ساعت ۹ صبح در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار می‌شود.

 معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با اعلام این خبرگفت: در این مراسم که با حضور جمعی از مقامات استانی، اصحاب رسانه و خبرنگاران استان برگزار می شود، علاوه بر سخنرانی مدیرکل مطبوعات وخبرگزاریهای داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از خانواده خبرنگاران متوفی تجلیل خواهد شد.

قیطانی اضافه کرد: تجلیل از نشریات محلی، پایگاه های خبری، نمایندگان روزنامه های سراسری، خبرگزاری ها و خبرنگاران آزاد از دیگر برنامه های این مراسم خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری بزرگداشت روز خبرنگار در استان ایلام تبدیل به یک سنت سالانه شده است، اظهار کرد: در عصر روز هفدهم مرداد نشست هم اندیشی اصحاب رسانه استان با محمدرضا دربندی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی به عنوان ویژه برنامه این روز در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام به عنوان حسن ختام روز خبرنگار، از دیگر برنامه های پیش رو خواهد بود.

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید