اخبار

فرهنگ مقاومت، محور کار شورای فرهنگ عمومی است

فرهنگ مقاومت، محور کار شورای فرهنگ عمومی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ،عصر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی ایلام گفت: شیوه پدافندی که اکنون ایران برابر تهدیدهای دشمن دارد جوابگو نبوده و باید با شناسایی ترفندهای دشمن از شیوه آفندی استفاده که بدون شک با مقاومت مردمی پیروز خواهیم شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی،اظهار کرد: دشمن بر این باور است که می تواند بین ملت ایران فاصله بیاندازد که البته هیچگاه موفق نمی شود چراکه جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر مردم است و ادامه حیات آن نیز با پشتوانه مردمی است.

وی، با بیان اینکه اتحاد بین مردم دشمن را وادار به عقب نشینی خواهد کرد گفت: یکی از موضوع های امروز کشور تحریم های اقتصادی امریکا علیه ایران است که مرکز آن وزارت خزانه داری آمریکاست 

امام جمعه ایلام گفت: ایران اسلامی امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داشته که توسط وزارت خزانه داری آمریکا مدیریت و با بکارگیری امکانات سعی دارند ملت ایران را به زانو دربیاورند. 

حجت الاسلام لطفی با بیان اینکه فرهنگ ملت ایران مبتنی بر گفتمان امام راحل، انقلاب اسلامی، رهبری و مقاومت است،افزود: این فرهنگ تا امروز که 40 سال از عمر آن می گذرد ماندگار بوده و رمز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی همچنین با اشاره به تهدیدهای آمریکا علیه ایران ادامه داد: آمریکا باید بداند جنگ بین دو کشور "ایران و آمریکا" نابودی رژیم صهیونیستی را در پی خواهد داشت.

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید