اخبار

دکتر موالی زاده وارد ایلام شد/ تقویت هر چه بیشتر فرهنگ عمومی محور فعالیت‌های فرهنگی

دکتر موالی زاده وارد ایلام شد/ تقویت هر چه بیشتر فرهنگ عمومی محور فعالیت‌های فرهنگی
دکتر محمدرضا موالی زاده، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور جهت سفری یک‌روزه وارد ایلام شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، دقایقی پیش با استقبال مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد استان ایلام شد.

 وی، در بدو ورود به استان ایلام با ابراز خرسندی از سفر به استان ، هدف از این سفر را تقویت هر چه بیشتر فرهنگ عمومی و تعامل با ستاد استانی عنوان کرد.

حضور در هفتاد و دومین نشست شورای فرهنگ عمومی استان و هیئت‌رئیسه شوراهای شهرستان‌ها ساعت 17 امروز به ریاست نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام در محل سالن جلسات شهید رجایی استانداری ایلام از برنامه‌های سفر دکتر موالی زاده به ایلام است.

 حضور در مزار شهدای گمنام ایلام و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، دیدار با خانواده معزز شهدا، حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری سیما و حضور در جمع جمعی از فعالان عرصه فرهنگ عمومی استان از دیگر برنامه‌های سفر دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به ایلام است.

گفتنی است، دکتر موالی زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به همراه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مزار شهدای گمنام ایلام حضور یافته  و به مقام شامخ شهدا با نثار گل و قرائت فاتحه ادای احترام کردند.

۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید