اخبار

خاطره نویسی به برنامه های فرهنگی اوقات فراغت دانش آموزان ایلام افزوده می شود

خاطره نویسی به برنامه های فرهنگی اوقات فراغت دانش آموزان ایلام افزوده می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: به منظور مشارکت هرچه بیشتر در جشنواره رضوی امسال، در برنامه ریزی کلاسهای اوقات فراغت رشته خاطره نویسی نیز اضافه خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،عمران خودآموز در نشست اعضا ستاد دبیرخانه هفتمین جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی ایلام ادامه داد: به همین منظور به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان ابلاغ تا این رشته را در برنامه های اوقات فراغت امسال به علاقه مندان آموزش دهند.

وی اظهار کرد: همچنین به منظور فراهم شدن حضور فعال دانش آموزان در این جشنواره، کارگاه آموزشی خاطره نویسی با هماهنگی آموزش و پرورش استان و حضور و مشارکت دبیران زبان و ادبیات فارسی سال تحصیلی آینده در مدارس برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست نماینده بنیاد بین المللی فرهنگی، هنری امام رضا(ع) ایلام گزارشی از جلسه بنیاد در تهران که با حضور نمایندگان استان ها پیرامون چگونگی برگزاری جشنواره های رضوی و انتظارات بنیاد از استان ها برگزار شد، ارایه کرد.

در این نشست مصوب شد به منظور جلب هرچه بیشتر مشارکت دستگاه های اجرایی استان در هفتمین جشنواره رضوی، جلسه ای با حضور استاندار ایلام برگزار و ضمن ارایه روند برگزاری جشنواره انتظارات از دستگاه های اجرایی استان به منظور شرکت هرچه بیشتر مخاطبان اعلام شود.

همچنین با توجه به برگزاری هفته فرهنگی رضوی که دهه کرامت در مشهد برگزار می شود مقرر شد ضمن انجام بررسی های لازم بویژه در حوزه ادبیات شفاهی مرتبط با فرهنگ رضوی، زمینه حضور هنرمندان استان از جمله "ارسلانی" هنرمند عرصه موسیقی در این برنامه فراهم شود.

در پایان این نشست مقرر شد جلسات اتاق فکر هر بار به میزبانی اعضا برگزار و جلسه بعدی در صدا و سیما و دستور کار این برنامه نیزچگونگی جلب مشارکت دستگاه های اجرایی استان تعیین شد.

۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید