اخبار

برگزیدگان چهارمین جشنواره شعر نوشخند در ایلام معرفی شدند

برگزیدگان چهارمین جشنواره شعر نوشخند در ایلام معرفی شدند
برگزیدگان چهارمین جشنواره شعر نوشخند شامگاه سه شنبه در آیینی در مجتمع فرهنگی، هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در این جشنواره جمعی از شاعران استانی و همچنین صابر قدیمی از شاعران، طنزپردازان و ترانه سرای برجسته کشور به عنوان میهمان ویژه جشنواره حضور داشتند. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام در این مراسم گفت: این جشنواره امسال برای چهارمین دوره در 2 بخش فارسی و کردی برگزار و پس از اعلام فراخوان 120 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. 
عمران خودآموز تاکید کرد: این آثار با موضوع طنز اجتماعی بوده و پس از داوری 10 اثر از سوی هیات داوران به عنوان برتر انتخاب شد.
به گفته خودآموز، در بخش کردی امید ظاهری، ابرهیم هدایتیان و سمیه مهری به ترتیب به عناوین اول تا سوم انتخاب و همچنین عبدالرضا بازگیر و شکوفه نوربخش شایسته تقدیر شناخته شدند. 
خودآموز برگزیدگان بخش فارسی این جشنواره را به ترتیب علیرضا غلامی، اسلام انصاری فر و غلامرضا دوستی عنوان کرد و گفت: در این بخش سمیه رستم پور و مهدی پوشکان نیز از سوی هیات داوران شایسته تقدیر شناخته شدند. 
در پایان این جشنواره که با شعرخوانی شماری از شاعران همراه بود، برگزیدگان مورد تجلیل قرار گرفتند. 

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید