اخبار

خاضعانه عذرخواهم!' آنگاه که فروتنی قدرت می آفریند

خاضعانه عذرخواهم!' آنگاه که فروتنی قدرت می آفریند
خاضعانه عذر خواهی می کنم ' عنوان متن پوزش عمران خودآموزمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از تاخیر و بی نظمی زمانی در برگزاری کار نمایشی گروه 'ماکان بند' است متنی خواندنی که نشان می دهد فروتنی برخلاف عرف و ذهنیت رایج نه اینکه شان مدیریتی نمی شکند که موجب وموجد اقتدار است ،متن بی هیچ توضیحی خواندنی است.

خاضعانه عذرخواهم! 

🔹ساعت به وقت ایلام، یک بامداد چهارشنبه 16 اسفند ماه 1396 است. لحظاتی پیش بخش دوم اجرای صحنه ای گروه 'ماکان بند' در سالن ورزشی کارگران ایلام به پایان رسید! اجرایی که قرار بود ساعت 21 آغاز شود و حداکثر ساعت 22 پایان پذیرد؛ لیکن به دلیل نوسان برق سالن و تاخیر در آغاز بخش اول،ساعت از نیمه شب گذشت و علاقه مندان بلیط به دست در پشت درهای ورودی منتظر ماندند. صبر و مدارای مردم به ویژه جوانان عزیز دیدنی بود و پرخاش تعدادی دیگر نیز شنیدنی!
بی گمان حق با مردم بود و موسسه برگزار کننده نیز این حق را به رسمیت شناخت.
خود و تنی چند از همکارانم بی وقفه در حال رصد امور بودیم و نیروهای فنی هم تمام تلاش خود را برای رفع نقص به کار گرفتند.
آنچه مایه خوشحالی و شادمانی شد،پایان زیبا و قشنگ برنامه بود که با شور و شعور بالای مردم و البته ادب،متانت و اجرای جانانه گروه 'ماکان بند' رقم خورد.
اگرچه باوجود تاخیر و تبعات بعدی آن، اکثر عزیزان با رضایت خاطر سالن کارگران را ترک کردند، ولی تضییع حق شهروندی تعدادی دیگر را نباید نادیده گرفت.
لازم است یادآور شوم: کمبود فضاهای فرهنگی در استان از یک سو و درخواست مردم برای اجرای برنامه های هنری شاد از سوی دیگر ما را بر آن داشته تا علی رغم کیفیت پایین، به اجرای برنامه در سالن های ورزشی رضایت دهیم؛لیکن اتفاق امشب و مشکلات فنی و تخصصی سالن های یادشده، توجیهی باقی نخواهد گذاشت که اجرای برنامه های موسیقی تنها در سالن های آمفی تئاتر (با ظرفیت کمتری) اجرا شوند.
بی دلیل نیست که استاندار محترم ایلام طی روزهای اخیر با جدیت تمام، تالار مرکزی(چند منظوره) ایلام را پیگیری می کند تا به یاری خداوند در پایان دولت تدبیر و امید شاهد اتفاقی خجسته در زمینه زیرساخت های فرهنگی استان باشیم.
در پایان جا دارد باتمام وجود در مقابل گذشت و مدارای همه عزیزان به ویژه جوانان و نوجوانان فهیم ایلامی سر تعظیم فرود آورم و از سر وظیفه عذرخواهی کنم.
🔸با احترام
*مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید