اخبار

نگارخانه تخصصی هنری در ایلام افتتاح می‌شود

نگارخانه تخصصی هنری در ایلام افتتاح می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،گفت: هم‌زمان با هفته هنر انقلاب اسلامی از هنرمندان فعال استان که موفق به کسب عناوین ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی شده‌اند تقدیر خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،عمران خودآموز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،در نشست هماهنگی گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در این استان، اظهار کرد: در هفته هنر انقلاب اسلامی دو برنامه شاخص به همت این اداره کل برگزار می‌شود.

 وی، تصریح کرد: در ایام هفته هنر انقلاب اسلامی نگارخانه تخصصی هنری در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی مرکز استان به‌عنوان نگارخانه و گالری رسمی با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی استان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، با اشاره به اینکه هم‌اکنون این نگارخانه در حال تجهیز و آماده‌سازی است،گفت: همچنین در این هفته از هنرمندانی که در سال 96 موفق به کسب مقام‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی شده‌اند در مراسمی با حضور مسئولان تجلیل خواهد شد.

 خودآموز،با تأکید بر اینکه از مفاخر هنری و فرهنگی استان نیز تجلیل خواهد شد، ابراز کرد: در برنامه‌های فرهنگی و هنری نیز کمک‌کار و همیار برنامه‌های دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی خواهیم بود.

 وی، با تأکید بر اینکه برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی درخور توجه برگزار شود، افزود: هنر انقلاب اسلامی برگرفته از قران کریم، اسلامی ناب محمد و سیره ائمه اطهار (ع) است که امروز نیز انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ترویج ارزش‌های اسلامی به زبان هنر است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،خاطرنشان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ و هنر، توجه ویژه‌ای صورت گرفته و ازنظر تولید آثار فاخر و تأثیرگذار فرهنگی و هنری دستاوردهای ارزشمندی داشته است.

۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید