اخبار

معرفی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام/ رشد و تعالی فرهنگ عمومی در سایه همدلی

معرفی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام/ رشد و تعالی فرهنگ عمومی در سایه همدلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: امید است که ظرفیت‌های فرهنگی و هنری استان ایلام با حضور همه هنرمندان، فرهنگ دوستان و اصحاب رسانه شکوفا شود.

 

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،عمران خودآموز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، صبح امروز (29 بهمن) در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید این اداره کل، اظهار کرد: ورود به عرصه فرهنگ کاری سهل و ممتنع است.

 وی، تصریح کرد: سهل از این منظر که همه آحاد جامعه در مورد آن اظهارنظر می‌کنند و فرهنگ را ازنظر خود به تعریف و تفسیر می‌نشیند،چراکه جلوه‌ها گوناگون زندگی خود را بافرهنگ عجین می‌بینند و ممتنع است که درک ظرایف فرهنگی و پاسخ عالمانه و اقتضائات آن کاری دشوار و زمان‌بر است.

 خودآموز بابیان اینکه فرهنگ هم‌متن و هم حاشیه است،گفت: فرهنگ عرصه‌ای چند ساحتی و چندوجهی است و رسمیت شناختن وجوه گوناگون فرهنگ، پیش‌نیاز فرهنگ عمومی است و تدوین راهبرد عالمانه برای ارتقا و تعالی آن است.

 مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، تصریح کرد: ایلام، استانی با کمترین امکانات و اما بیشترین استعدادها است و امید است در سایه همدلی و هم‌صدایی زمینه‌ساز رشد فرهنگ عمومی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی باشیم.

 خودآموز، تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مجری اصلی سیاست‌های رسمی نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه فرهنگ عمومی است و بر مبنای اصول فرهنگی نظام اسلامی متناسب باسیاست‌های فرهنگی دولت تدبیر و امید و برنامه‌های وزین فرهنگ و ارشاد اسلامی، می‌تواند رسالت خطیری انجام دهد.

 وی،با تأکید بر اینکه دست همه را برای همدلی و هم‌افزایی می‌فشارم،خاطرنشان کرد: امید است که ظرفیت‌های فرهنگی و هنری استان ایلام با حضور همه هنرمندان، فرهنگ دوستان و اصحاب رسانه شکوفا شود.

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید