اخبار

نمایشگاه سراسری کتاب ایلام افتتاح شد/ ۲۲۸ ناشر در نمایشگاه یازدهم

نمایشگاه سراسری کتاب ایلام افتتاح شد/ ۲۲۸ ناشر در نمایشگاه یازدهم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: نمایشگاه کتاب زمینه را برای دسترسی آسان به این محصول فرهنگی و افزایش سطح مطالعه و کتاب‌خوانی در این استان را فراهم خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی‌محمد نیاکان،صبح امروز (18 بهمن) در آیین افتتاح یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح استان‌ها، یکی از برنامه‌های مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

  وی، بابیان اینکه نمایشگاه کتاب در ایلام برای سومین سال پیاپی برپا می‌شود، تصریح کرد: نمایشگاه کتاب توانسته فرصت مناسبی برای حضور اهالی فرهنگ و علاقه‌مندان به کتاب و مطالعه و دسترسی آسان به این محصول فرهنگی را فراهم کند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، بابیان اینکه نمایشگاه کتاب یک حرکت ارزشمند فرهنگی است، یادآور شد: نمایشگاه کتاب با ایجاد بسترهای لازم برای افزایش سطح مطالعه و هم‌چنین رونق کتاب و کتاب‌خوانی در آستانه سال جدید خواهد شد.

 محمد نیاکان، ابراز کرد: در نمایشگاه امسال حضور ناشران استانی در کنار سایر ناشران کشوری فرصتی برای تبادل اطلاعات و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی فراهم کرده است و امید است که این تلاش در راستای رشد کمی و کیفی کتاب و کتاب‌خوانی در استان مؤثر باشد.

 وی، بابیان اینکه 228 ناشر و 10 ناشر استانی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، ابراز کرد: این نمایشگاه از 183 غرفه تشکیل‌شده که علاقه‌مندان برای بازدید از آن و تهیه کتاب‌های موردعلاقه خود می‌توانند در ساعت‌های 9 صبح تا 12 و 15 تا 20 هرروز مراجعه کنند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، خاطرنشان کرد: برنامه‌های جنبی با همکاری سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، دادگستری و نیروی انتظامی، نهاد کتابخانه‌های عمومی استان، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و حوزه علمیه هرروز عصر از ساعت 16 در محل غرفه برنامه‌های جنبی نمایشگاه اجرا خواهد شد.

 گفتنی است، یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام، با حضور محمد نوذری معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام در سوله اداره کل غله استان ایلام افتتاح شد.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید