اخبار

عرضه 57 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب ایلام / تخفیف 30 درصدی فروش به مراجعه کنندگان

عرضه 57 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب ایلام / تخفیف 30 درصدی فروش به مراجعه کنندگان
مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام 18بهمن ماه جاری همزمان با سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی در مرکز این استان بمدت یک هفته افتتاح و تا 23 بهمن ادامه می یابد وتخفیف 30 درصدی فروش برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است.

 

منصور محبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: مجموع ناشران و نمایندگی ناشر در این نمایشگاه 228 نفرکه از این تعداد 10 ناشر استانی بوده و در قالب 183 غرفه با 57 هزار و 767 عنوان کتاب برگزار می شود.

وی افزود: کتاب های این نمایشگاه در مدت یک هفته برپایی با برقراری تخفیف 30 درصدی از طریق بن و همچنین از سوی ناشران به علاقه مندان عرضه خواهد شد.

محبی یادآور شد: در این نمایشگاه 15 برنامه با موضوعات گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی، پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی، نگاهی به ادبیات داستانی معاصر، امر به معروف و نهی از منکر، نشست کتابخوان، محفل شعر و موسیقی، نقد و بررسی کتاب و رونمایی از تازه های نشر در سال 96 با همکاری سپاه امیرالمومنین استان، دادگستری و نیروی انتظامی، نهاد کتابخانه های عمومی استان و کانون فرهنگی هنری مساجد استان و حوزه علمیه برگزار می شود.

وی از دیگر برنامه های جنبی نمایشگاه را ایجاد ایستگاه نقاشی برای کودکان در غرفه کودک، اجرای نمایش خیابانی در محوطه بیرونی نمایشگاه و نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی عنوان کرد.

محبی گفت: این نمایشگاه هر روز عصر از ساعت 16 تا 17:30 و 18:30 تا 19:45 و در نوبت صبح نیز هر روز از ساعت 9 تا 12 برنامه قصه گویی برای کودکان توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

اختتامیه این نمایشگاه که در سوله اداره غله شهرستان ایلام واقع در بلوار شهید بهشتی قرار دارد روز پنجشنبه 23 بهمن ماه جاری ساعت 18:30 با حضور عوامل برگزاری نمایشگاه و به منظور تقدیر از برترین ها برگزار خواهد شد.

دهمین نمایشگاه سراسری کتاب اسفندماه 95 با ارایه 31 هزار عنوان کتاب از 253 ناشر مناطق مختلف کشور در 187غرفه در معرض دید عموم قرار گرفت و مردم حدود سه میلیارد ریال از این نمایشگاه کتاب خریدند.

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید