اخبار

نمایش رایگان پنج فیلم جشنواره فجر برای دانش آموزان ایلام

نمایش رایگان پنج فیلم جشنواره فجر برای دانش آموزان ایلام
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان از امروز اکران پنج فیلم برای دانش آموزان و نوجوانان این استان بصورت رایگان انجام خواهد شد.

 

عظیم ایدی،در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این جشنواره از امروز 14 بهمن ماه در سینما فرهنگ شهر ایلام هر روز در قالب چهار سانس برگزار خواهد شد.
وی، این فیلم ها را شامل قهرمانان کوچک، دنیای کیف ها، فیلشاه، دزدی و پری 2 و شکلاتی عنوان کرد که به مدت پنج روز تا 18 بهمن ماه بصورت رایگان برای دانش آموزان اکران می شوند.
وی، اظهار کرد: این اقدام در چارچوب سیاست های حمایتی سازمان سینمایی از سینمای کودک و نوجوان طراحی و تماشای این آثار برای دانش آموزان رایگان خواهد بود.
به گفته ایدی، در صورت تمایل مدیران مدارس می توانند با هماهنگی قبلی با ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر در ایلام برای بازدید دانش آموزان از این فیلم ها اقدام کنند.
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، یاد آور شد: مدیران مدارس می توانند جهت هماهنگی حضور دانش آموزان برای بازدید از این فیلم ها با شماره 09193695142 تماس حاصل نمایند.

به گفته وی، همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اکران 16 فیلم سینمایی از 14 تا 18 بهمن ماه درسینما فرهنگ شهر ایلام برگزار می شود 

.گفتنی است،ایلام سومین سال پیاپی است که این جشنواره در آن اکران می شود 

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید