اخبار

برگزیدگان دومین آفرین واره عکس نگاه در ایلام معرفی شدند

برگزیدگان دومین آفرین واره عکس نگاه در ایلام معرفی شدند
برگزیدگان دومین آفرین واره عکس نگاه با موضوع پیاده روی اربعین در آیینی با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان استان معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،رئیس دانشگاه ایلام در این آئین گفت: هنر مردم این استان در برگزاری پیاده روی اربعین حسینی و پذیرایی از زائران اربعین آنهم در چنین شرایطی باید ثبت شود.

 محمد علی اکبری اظهار کرد: خلق چنین عظمتی در ایام اربعین حسینی در پذیرایی از جمعیت میلیونی زائران با وجود کمبود امکانات و نبود زیرساخت های مناسب تنها از عهده مردم این استان بر می آید.

وی تاکید کرد: مردم این استان هر جا مملکت و نظام اسلامی نیاز داشته است برادری خود را ثابت کرده و با تمام وجود در صحنه حاضر بوده و هستند.

 رئیس دانشگاه ایلام گفت: استعدادهای زیادی در این استان در حوزه های مختلف فیلمسازی، موسیقی، آواز و ورزشی وجود دارد که در حوزه کشوری مورد توجه قرار نمی گیرد.

علی اکبری اظهار کرد: در دنیای امروز رقابت ها شکل جدیدی گرفته است و کشور ما نیز در زمینه هایی با رقبا قصد هماآوردی دارد و اینجاست که فیلم، علم، ورزش و ...صحنه رقابت می شود.

 در این آئین وحیده کرمی نژاد، فریده زینی وند و مجتبی عسگری رتبه های اول تا سوم این آفرین واره را کسب کردند و آثار عکس محمدمهدی عزیزی و حدیث حیدربیگی شایسته تقدیر شناخته شدند.

در حاشیه این آئین همچنین از علی هاشمی وزنه بردار ایلامی قهرمان جهان تقدیر شد.

اکران فیلم مستند مسافر و برگزاری نمایشگاه عکس اربعین حسینی از دیگر برنامه های این آفرین واره است. 

۱۶ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید