اخبار

هنرنمایی بانوان گروه موسیقی راستان در ایلام

هنرنمایی بانوان گروه موسیقی راستان در ایلام
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: کنسرت موسیقی ویژه بانوان با هدف کمک به زلزله زدگان کرمانشاه در این استان برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،عظیم ایدی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این کنسرت توسط گروه هنری راستان چهارشنبه هفته جاری 29 آذرماه در مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار می شود.
وی ادامه داد: این کنسرت سنتی 11 نفره به سرپرستی ارژنگ سیفی زاده و خوانندگی سارنگ سیفی زاده برگزار و مجوز اجرای آن از سوی شورای شعر و موسیقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام صادر شده است. 
وی اضافه کرد: این کنسرت در 2 سانس ساعت 18 و 21 در سینما فرهنگ واقع در مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار خواهد شد.
وی،هدف از برگزاری این کنسرت را ایجاد فضای نشاط و شادابی بین بانوان استان و همچنین کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: بخشی از عواید این کنسرت جهت کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه می شود.
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: بانوان علاقه مند برای تهیه بلیط شرکت در این کنسرت به فروشگاه لقمان مراجعه کنند.

۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید