اخبار

ایجاد غرفه گزارش عملکرد در نخستین نمابیشگاه تولیدات و توانمندیهای روستایی ایلام

ایجاد غرفه گزارش عملکرد در نخستین نمابیشگاه تولیدات و توانمندیهای روستایی ایلام
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ازایجاد غرفه گزارش عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در نخستین نمابیشگاه تولیدات و توانمندیهای روستایی و عشایری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، علی محمد نیاکان گفت: در این غرفه عملکرد چهارساله دولت تدبیر و امید در قالب ارائه پوستر و فراخوان برنامه های اجرا شده، نصب جدول آماری و مقایسه ایی، تندیس جشنواره ها ،ارائه توانمندیهای روستایی و عشایری کانون های مساجد و کتاب های چاپ شده در معرض نمایش قرار گرفت.

وی افزود:این نمایشگاه از 2 تا 6 شهریور سال جاری در محل پارک تفریحی چغاسبز ایلام دایر است.

نیاکان، بابیان اینکه در طول برگزاری این نمایشگاه هر شب هنرمندان دو شهرستان استان به اجرای برنامه خواهند پرداخت، تصریح کرد: شهرستان‌های دره شهر و بدره پنج‌شنبه 2 شهریور، هنرمندان مهران و ملکشاهی جمعه 3 شهریور، هنرمندان آبدانان و دهلران شنبه 4 شهریور، هزمندان سیروان و چرداول یکشنه 5 شهریور و هنرمندان ایلام و ایوان دوشنبه 6 شهریور برنامه‌های خود را اجرا خواهند کرد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ابراز کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مسئولیت اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری زنده شامل قاری، مجری، شعرخوانی، موسیقی صحنه‌ای، نمایش طنز، آواها و نواهای بومی و محلی را در زمان‌های تعیین‌شده بر عهده دارد.

 محمد نیاکان، یادآور شد: این برنامه‌ها از ساعت 21 تا 24 هر شب در طول برگزاری نمایشگاه با حضور هنرمندان دو شهرستان از شهرستان‌های استان برگزار می‌شود و در اجرای این برنامه‌ها از ظرفیت هنرمندان مناطق روستایی و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیزاستفاده خواهد شد.

 وی، بابیان اینکه در مناطق روستایی و عشایری استان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هنری و فرهنگی بسیار ویژه و بالقوه‌ای وجود دارد،گفت: معرفی ظرفیت‌های مناطق روستایی و عشایری استان در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و ایجاد شورونشاط اجتماعی در بین آحاد مردم از اهداف برگزاری این برنامه‌هاست.

گفتنی است، مسوولان فرهنگی و اجرایی استان ازغرفه گزارش عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در نخستین نمابیشگاه تولیدات و توانمندیهای روستایی و عشایری بازدید کردند.

۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید