اخبار

نمایش ظرفیت‌های فرهنگی و هنری هنرمندان در نمایشگاه توانمندی های روستایی ایلام

نمایش ظرفیت‌های فرهنگی و هنری هنرمندان در نمایشگاه توانمندی های روستایی ایلام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از حضور هنرمندان شهرستان ها در نمایشگاه تولیدات و توانمندی‌های روستایی و عشایری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی‌محمد نیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه از 2 تا 6 شهریور سال جاری در محل پارک تفریحی چغاسبز ایلام برگزار می‌شود.

 وی، بابیان اینکه در طول برگزاری این نمایشگاه هر شب هنرمندان دو شهرستان استان به اجرای برنامه خواهند پرداخت، تصریح کرد: شهرستان‌های دره شهر و بدره پنج‌شنبه 2 شهریور، هنرمندان مهران و ملکشاهی جمعه 3 شهریور، هنرمندان آبدانان و دهلران شنبه 4 شهریور، هزمندان سیروان و چرداول یکشنه 5 شهریور و هنرمندان ایلام و ایوان دوشنبه 6 شهریور برنامه‌های خود را اجرا خواهند کرد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ابراز کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مسئولیت اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری زنده شامل قاری، مجری، شعرخوانی، موسیقی صحنه‌ای، نمایش طنز، آواها و نواهای بومی و محلی را در زمان‌های تعیین‌شده بر عهده دارد.

 محمد نیاکان، یادآور شد: این برنامه‌ها از ساعت 21 تا 24 هر شب در طول برگزاری نمایشگاه با حضور هنرمندان دو شهرستان از شهرستان‌های استان برگزار می‌شود و در اجرای این برنامه‌ها از ظرفیت هنرمندان مناطق روستایی و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیزاستفاده خواهد شد.

 وی، بابیان اینکه در مناطق روستایی و عشایری استان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هنری و فرهنگی بسیار ویژه و بالقوه‌ای وجود دارد، گفت: معرفی ظرفیت‌های مناطق روستایی و عشایری استان در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و ایجاد شورونشاط اجتماعی در بین آحاد مردم از اهداف برگزاری این برنامه‌هاست.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، خاطرنشان کرد: از عموم مردم استان ایلام برای بازدید از این نمایشگاه و آشنایی هر چه بیشتر و بهتر با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روستایی و عشایری استان دعوت می‌شود.

۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید