اخبار

اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون‌های مساجد روستایی/ فعالیت ۳۰۰ کانون در ایلام

اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون‌های مساجد روستایی/ فعالیت ۳۰۰ کانون در ایلام
مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد روستایی در شهر میمه زرین‌آباد با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی‌محمد نیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در این مراسم، اظهار کرد:کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد پایگاه مهم دفاع از ارزش‌ها و فرهنگ اسلامی هستند.

 وی، بابیان اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با برنامه‌های متنوع نقش مهمی در جذب جوانان به مساجد دارند، ابراز کرد: برنامه‌های طرح اوقات فراغت با عنوان آسمانی‌ها به نحو مطلوبی در سطح کانون‌های استان در راستای نشر ارزش‌های اسلامی و همچنین غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان برگزارشده است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یادآور شد: در حد توان تلاش شده است که از فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان حمایت‌های مادی و معنوی صورت گیرد و انتظار می‌رود که شاهد رونق هر چه بیشتر و بهتر کانون‌های مساجد و فعالیت‌های این مراکز فرهنگی باشیم.

 مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، در این مراسم، اظهار کرد: هم‌اکنون بیش از 300 کانون فرهنگی و هنری در مناطق مختلف روستایی و شهری این استان فعالیت دارند که نقش مهمی در راستای جذب جوانان به مساجد دارند.

 حجت‌الاسلام علی چراغی پور، بابیان اینکه طرح اوقات فراغت کانون‌های مساجد با عنوان آسمانی‌ها در سطح کانون‌های مساجد استان در مدت 2 ماه برگزارشده است، ابراز کرد: این طرح تا 10 شهریور سال جاری ادامه دارد و در این راستا برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و دینی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت برگزارشده است.

 وی، بابیان اینکه طرح اوقات فراغت آسمانی‌ها در سطح 150 کانون فرهنگی و هنری روستایی برگزارشده است، گفت: برگزیدگان طرح اوقات فراغت آسمانی‌ها و فعالان مسجدی که نقش فعالی در برگزاری این برنامه‌ها داشته‌اند به اردوی مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

 مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی و هنری شهری به‌زودی در مراسمی با حضور اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزار خواهد شد.

 گفتنی است، در این مراسم از تعداد 30 نفر از فعالان طرح اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی و هنری روستایی با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی استان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید