اخبار

برگزاری هفته قرآن و عترت استان ایلام تا اواسط تیر ماه به تعویق افتاد

برگزاری هفته قرآن و عترت استان ایلام تا اواسط تیر ماه به تعویق افتاد
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از به تعویق افتادن زمان برگزاری دومین هفته قرآن و عترت این استان به اواسط تیر ماه امسال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،عظیم ایدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این برنامه قرار بود پنجم اردیبهشت ماه جاری در مرکز این استان برگزار شود که بدلایلی به بعد از انتخابات و ماه رمضان موکول شد.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 80 اثر به دبیرخانه دومین هفته قرآن و عترت استان رسیده است، افزود: این آثار در سه بخش نمایشگاهی، رقابتی و جشنواره‌ای مورد بررسی قرار می گیرند.
ایدی تولید و ارائه دستاوردهای قرآن و عترت (ع) و جلب مشارکت دستگاه‌های اجرایی و مراکز و موسسه های مردمی استان را از اهداف برگزاری این برنامه برشمرد و تاکید کرد: مهلت ارسال آثار و شرکت در این برنامه تا پایان خرداد ماه خواهد بود.
وی بخش های هفته قرآن و عترت این اداره کل را شامل حفظ و تلاوت، جشنواره آواها و نغمات آیینی قران کریم، مقاله‌ نویسی و انشا نویسی و شعر و داستان اعلام کرد.
به گفته ایدی، همچنین در حاشیه این برنامه، نمایشگاهی از دستاوردهای قرآنی استان ایلام نیز دایر و در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
گفتنی است، نخستین هفته قرآن و عترت استان ایلام بهمن ماه سال 94 برگزار شد و بیش از هفت هزار و ۶۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد و در آیین اختتامیه آن نیز از 91 فعال قرآنی استان تجلیل شد.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید