اخبار

همایش فعالان عرصه چاپ و نشر در ایلام/ نمایشگاه کتاب رویداد بزرگ فرهنگی استان

همایش فعالان عرصه چاپ و نشر در ایلام/ نمایشگاه کتاب رویداد بزرگ فرهنگی استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،گفت: هم‌زمان با برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان همایش فعالان عرصه چاپ و نشر این استان نیز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمدنیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در این همایش ضمن رونمایی از تازه‌های نشر استان از فعالان حوزه چاپ و نشر با حضور مسئولان تجلیل می‌شود.

 وی، بابیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب ایلام یک رویداد بزرگ فرهنگ در استان به شمار می‌رود، تصریح کرد: این نمایشگاه به همت کارکنان اداره کل و مسئولان استانی به‌ویژه حمایت‌های امام‌جمعه و استاندار ایلام، وزارت متبوع و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برگزار خواهد شد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، برگزاری نشست‌های نقد و بررسی کتاب، برگزاری کارگاه‌های تخصصی کتاب، همایش امربه‌معروف و نهی از منکر، محافل انس با قرآن کریم، محفل شعر و ادب، نمایش دستاوردهای حوزه کتاب استان و معرفی استان ایلام از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه خواهد بود.

 محمدنیاکان، با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب در 8 اسفند سال جاری در استان فراهم‌شده است، ابراز کرد: باوجود همه محدودیت‌ها ازجمله زیرساخت‌های فرهنگی در استان، تلاش شده که این نمایشگاه در فضایی مناسب برگزار شود.

 وی، در پایان با تقدیر از تعامل نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای برگزار این نمایشگاه خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه بیش از 200 غرفه از ناشران برتر کشوری و استانی تازه‌ترین کتاب‌های چاپ‌شده خود را با تخفیف مناسب در اختیار مخاطبان قرار خواهند داد.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید