اخبار

200 ناشر در دهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام حضور دارند

200 ناشر در دهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام حضور دارند
دبیر اجرایی نمایشگاه سراسری کتاب ایلام از حضور 200 ناشر از مناطق مختلف کشور در دهمین نمایشگاه سراسری کتاب این استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،واحد زهرایی در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: این نمایشگاه سراسری برای دهمین دوره هشتم تا 13 اسفندماه جاری در محل موسوم به انبار غله شهر ایلام برگزار می شود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با همکاری موسسه فرهنگی، هنری عصر پیام ایلام، موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، بانک شهر معاونت فرهنگی وزارت ارشاد و استانداری برپا خواهد شد.
وی گفت: کتاب های این نمایشگاه با موضوع های مختلف آموزشی، تاریخی، علمی، روانشناسی، مذهبی، تاریخی، ادبیات، ورزشی، کودک و نوجوان و غیره است که به منظور رفاه حال مردم با 30درصد به بازدید کنندگان عرضه خواهد شد.
زهرایی ترویج فرهنگ مطالعه و ارائه تازه های نشر را از مهم ترین اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد و گفت: در حاشیه این نمایشگاه برنامه های جانبی نیز اجرا خواهد شد.
نهمین دوره نمایشگاه سراسری کتاب ایلام سال گذشته در محل انبار غله شهر ایلام و در فضایی به گسترده سه هزار و 600 متر مربع برپا شده بود که تعداد بیش از 280 ناشر از استان های مختلف کشور حضور پیدا کرده بودند.
در طول برگزاری این نمایشگاه حدود 3 میلیارد ریال بن خرید کتاب به فروش رفت.

۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید