اخبار

برگزاری دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در ایلام

برگزاری دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در ایلام
دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و اولین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای استان ایلام در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،ابراهیم کرمی، مسئول فناوری و اطلاعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، صبح امروز(20 بهمن) در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه 25 الی 29 بهمن سال جاری در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برگزار می‌شود.

 وی، بابیان اینکه در این نمایشگاه بسته‌های نرم‌افزاری، نرم‌افزاری‌های تلفن همراه و ارائه کامل‌ترین مجموعه لوح فشرده ارائه می‌شود، ابراز کرد: بازهای رایانه‌ای، سرگرمی‌های دیجیتالی، فروش لوح فشرده، جوایز و هدایای رایگان نیز از دیگر بخش‌های این نمایشگاه خواهد بود.

 نماینده بنیاد ملی بازهای رایانه‌ای کشور، گفت: این نمایشگاه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای کشور  و مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

 کرمی، با اشاره به اینکه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال با حضور ناشران کشوری و تولدی کنندگان بازی‌ها و رسانه‌های دیجیتال کشوری برگزار می‌شود، ابراز کرد: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 15 تا 21 هرروز به مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد استان ایلام مراجعه کنند.

 وی، با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه تقویت بخش خصوصی در تولید بازی‌های رایانه‌ای بر اساس ارزش‌های فرهنگی و بومی، یادآور شد: بسترسازی برای توسعه و تولید فرهنگ بومی، ملی و اسلامی در حوزه رسانه‌های دیجیتال، فراهم کردن شرایط برای دسترسی برای عرضه و ارزیابی رسانه‌های دیجیتال، مقابله با جنگ رسانه‌ای فرهنگ غرب و آشنایی اقشار مختلف با دستاوردهای کشور در حوزه رسانه‌های دیجیتال از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

 نماینده بنیاد ملی بازهای رایانه‌ای کشور، در پایان خاطرنشان کرد: اوین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان در سال 90 برگزار شد که با تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمایت‌های وزارت متبوع، دومین نمایشگاه نیز با حضور تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای کشور در مرکز این استان برگزار می‌شود.

۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید