اخبار

بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی دهلران

بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی دهلران
هم‌زمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد درشهرستان دهلران با حضور استاندار و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمدنیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در حاشیه افتتاح این مجتمع، اظهار کرد: کار اجرایی مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی از سال 86 آغازشده است.

 وی،بابیان اینکه این مجتمع در مساحتی به گستره  2 هزار و ٣٠٠ مترمربع در سه‌طبقه احداث‌شده است، ابراز کرد: تکمیل و بهره‌برداری از این مجتمع فرهنگی و هنری نقش مهمی در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به هنرمندان این شهرستان و ارتقای سطح کارهای فرهنگی و هنری دارد.

 نیاکان، بابیان اینکه این مجتمع دارای سالن‌های اجتماعات، نمایش، نگارخانه، اتاق‌های ویژه انجمن‌های فرهنگی و هنری و کتابخانه است، ابراز کرد: افزایش سطح زیرساخت‌های فرهنگی یکی از نیازهای مبرم در استان به شمار می‌رود که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام تلاش خود را برای این امر با حمایت‌های دولت تدبیر و امید به کار بسته است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، یادآور شد: با بهره‌برداری از این طرح، مشکل بسیاری از هنرمندان این شهرستان به‌ویژه هنرمندان تئاتر که در سال‌های اخیر بسیار خوب در کشور درخشیده و مقام‌های عالی در جشنواره‌های کشوری کسب کرده‌اند، رفع خواهد شد و به‌عنوان یک مرکز فرهنگی موردتوجه هنرمندان قرار خواهد گرفت.

 محمد نیاکان، با تقدیر از توجه و حمایت‌های دولت تدبیر و امید و استاندار ایلام در راستای تکمیل و بهره‌برداری از این طرح، ابراز کرد: شهرستان دهلران بیش از 300 هنرمند در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری دارد که مجتمع ارشاد درواقع محلی برای ارتقای کارهای هنری به شمار می‌رود.

 وی، در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه دولت و استاندار محترم ایلام از طرح‌هایی در راستای افزایش سرانه زیرساخت‌های فرهنگی به‌طورجدی حمایت می‌کنند و امید است با بهره‌برداری از این طرح، شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر هنر و فرهنگ در شهرستان دهلران باشیم.

 گفتنی است، مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد شهرستان دهلران، صبح امروز(16 بهمن) با حضور مسئولان، مردم و هنرمندان به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید.

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید