اخبار

برگزاری جشن‌های روستایی و عشایری انقلاب اسلامی در ایلام

برگزاری جشن‌های روستایی و عشایری انقلاب اسلامی در ایلام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری جشن‌های روستایی و عشایری انقلاب اسلامی در مناطق مختلف این استان با محوریت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد فراهم‌شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی‌محمد نیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،در گفت‌وگو با خبرنگاران در ایلام، اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ظرفیت بزرگ مردمی هستند.

 وی، بابیان اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری رویکرد مردمی دارند و یکی از مردمی‌ترین نهادهای فعال در کشور به شمار می‌روند، ابراز کرد: برنامه‌های دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد مردمی بودن برگزار می‌شود و به این لحاظ کانون‌های مساجد، نقش مهمی در اجرای برنامه‌های دهه فجر دارند.

 محمدنیاکان، یادآور شد: برنامه‌های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان در کلیه مناطق روستایی و شهری برگزار می‌شود و در سال جاری، دو برنامه شاخص جشن روستایی انقلاب اسلامی در سطح استان برگزار می‌شود.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، بیان کرد: جشن‌های روستایی در دو منطقه روستایی بخش زرین‌آباد و منطقه روستایی و محروم هلیلان با حضور اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و مسئولان فرهنگی و اجرایی با اجرای ویژه‌برنامه‌هایی برگزار می‌شود.

 وی، بابیان اینکه کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری این دو ویژه‌برنامه در استان فراهم‌شده است، گفت: این دو برنامه شاخص، در فهرست برنامه‌های کمیته فرهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قرار دارد که با حضور دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزار می‌شود.

 محمدنیاکان، در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا نشست‌ها و جلساتی با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان ازجمله سازمان جهاد کشاورزی، امور عشایری، فرمانداری دهلران و بخشداری و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزارشده است.

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید