اخبار

اکران فیلم‌های جشنواره فجر در ایلام

اکران فیلم‌های جشنواره فجر در ایلام
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از اکران فیلم‌های جشنواره فجر در سالن سینما فرهنگ مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،عمران خودآموز، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: 20 فیلم جشنواره بین‌المللی فجر در سینما فرهنگ مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام اکران عمومی می‌شود.

 وی، بابیان اینکه اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر از 14 تا 21 بهمن سال جاری در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود، تصریح کرد: این تعداد فیلم در 40 سانس در سالن سینما فرهنگ برگزار می‌شود که انتظار می‌رود شاهد حضور گسترده و استقبال پرشور مردم از اکران این فیلم‌ها باشیم.

 معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ابراز کرد: سالن سینما فرهنگی در دو سال گذشته با مدیریت بخش خصوصی توانسته است در زمینه نمایش فیلم‌های روز کشور خلاء ناشی از تخریب سینما قدس شهر ایلام را جبران کند که موردتوجه اقشار مختلف مردم قرارگرفته است.

 خودآموز در ادامه بابیان اینکه در ایام مبارک فجر انقلاب اسلامی برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در مرکز استان و شهرستان‌ها برگزار می‌شود، افزود: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه‌ای تحت عنوان 22 در 22 در قالب اجرای 22 برنامه مختلف فرهنگی و هنری در مناطق شهری و روستایی برگزار می‌شود.

 وی، با اشاره به برگزاری کنسرت همایون شجریان در سالن شهدای قلاویزان شهر ایلام، بیان کرد: 22 جشن در 10 شهرستان و 10 بخش مرکزی شهرستان‌ها و دو جشن بزرگ روستایی نیز در بخش زرین‌آباد و هلیلان به همت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار می‌شود.

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید