اخبار

اجرای ۵۰ برنامه فرهنگی و هنری در ایلام

اجرای ۵۰ برنامه فرهنگی و هنری در ایلام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۵۰ برنامه فرهنگی و هنری به همت این نهاد و ادارات شهرستان‌ها در بخش‌های شهری و روستایی این استان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،علی محمدنیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در نشست مشترک دستگاه‌های فرهنگی زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان، اظهار کرد: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه 22 در 22 در سطح استان برگزار می‌شود.

 وی، بابیان اینکه در این برنامه 22 جشن در سطح 10 شهرستان و 10 بخش و 2 جشن روستایی در زرین‌آباد و هلیلان برگزار می‌شود، افزود: همچنین در این ایام فیلم‌های سینمایی جشنواره فجر در سینما فرهنگ مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام اکران می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: جشن‌های انقلاب در سال جاری با حضور هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر و مسئولان و اقشار مختلف مردم در مرکز شهرستان‌های ده‌گانه استان برگزار می‌شود و در این جشن‌ها، تلاش می‌شود که فرهنگ و هنر هر شهرستان‌ها معرفی شود.

محمد نیاکان، بیان کرد: جشن‌های روستایی نیز در مناطق محروم استان با همکاری دبیرخانه کانون‌های مساجد استان ایلام با اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی و هنری و همچنین حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌شود.

وی، در پایان خواستار همکاری هر چه‌بهتر دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای برنامه‌ریزی به‌منظور اجرای باشکوه آیین‌های ویژه دههفجر انقلاب اسلامی در سال جاری شد.

گفتنی است،این نشست با محوریت برنامه‌های دستگاه‌های فرهنگی در خصوص دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیران نهاد عمومی کتابخانه‌های استان، خبرگزاری ایرنا، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرگزاری شبستان برگزار شد.

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید