اخبار

بیانیه دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام به مناسب ۹ دی

بیانیه دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام به مناسب ۹ دی
دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،متن این بیانیه به شرح زیر است:

 تاریخ 33 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرورآفرین دفاع مقدس و رشادت‌های جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت های هسته‌ای از نمونه‌های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می‌باشد.

 در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده‌اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب ناکام گشته‌اند، فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه‌ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

 9 دی‌ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام‌حجت برای همه است، در 9 دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می‌دهند که می‌فرمود (همواره پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد).

 دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، پیروزی ملت مؤمن ولایت مدار ایران اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور پرشور آن‌ها اعلام می‌دارد اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام بر خواهد داشت.

۷ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید